POZIV ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE

Autor: Vlatka Vujčić, 19. 11. 2014.

Poziv za stručno osposobljavanje otvoren je od 19. studenoga 2014. do 27. studenoga 2014.

Poziv se nalazi  pod "više".

ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA

DR ANDRIJE ŠTAMPARA  VINKOVCI

Kl:602-03/14-01

Urbr:2188-80-14-1214

Vinkovci, 19. 11. 2014.

Temeljem čl. 6 Zakona o poticanju zapošljavanja (NN 57/12  i 120/12)  Zdravstvena i veterinarska škola Dr Andrije Štampara Vinkovci  raspisuje

JAVNI  POZIV

za prijam polaznika na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja  radnog  odnosa

1. Polaznik za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa  na poslovima  nastavnik  tjelesne i zdravstvene kulture  - jedan izvršitelj – puno radno vrijeme na određeno vrijeme do dvanaest mjeseci

Uvjet.: Završen kineziološki fakultet  (mag. kineziologije, prof. kineziologije).

2. Polaznik za stručno osposobljavanje za rad  bez zasnivanja radnog odnosa  za dipl. pravnika odnosno upravnog pravnika  na poslovima tajnik škole –jedan izvršitelj – puno radno vrijeme  na određeno vrijeme do  dvanaest mjeseci

Uvjet: Završen Pravni fakultet  odnosno stručni studij upravne struke .

Na javni poziv mogu se javiti osobe oba spola.

Kandidati moraju ispunjavati uvjete iz Zakona o poticanju zapošljavanja (NN 57/12 I 120/12) – nezaposlena osoba bez radnog iskustva u zvanju za koje se obrazovala , koja se u evidenciji tijela nadležnog za vođenje evidencije o nezaposlenima , kao nezaposlena osoba vodi duže od trideset dana i koja bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog staža u mirovinskome osiguranju nema više od jedne godine staža u zvanju za koje se obrazovala.

Osobe koje podnose prijavu za stručno osposobljavanje za rad  bez zasnivanja radnog odnosa uz prijavu dužne su priložiti .

1. Životopis

2. presliku dokaza o hrvatskom državljanstvu (domovnica )

3. dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome)

4. potvrdu o nekažnjavanju  (ne starija od 6 mjeseci)

5. uvjerenje  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o dužini vođenja u evidenciji nezaposlenih osoba

6. potvrdu nadležne područne službe Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima unesenim u matičnu evidenciju.

Preslike ne moraju biti ovjerene, a osoba koja bude izabrana je dužna prije sklapanja pisanog ugovora o stručnom osposobljavanju  za rad bez zasnivanja radnog odnosa dostaviti na uvid dokumente u izvorniku.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom pozivu .

Za osobu koja bude izabrana , Hrvatskom zavodu za zapošljavanje podnijet će se zahtjev za  financiranje  programa stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa , te će se po dobivenom  odobrenju od strane Zavoda s tom osobom sklopiti Ugovor o stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

Osobe koje se prijavljuju na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa  prijavu s potrebnom dokumentacijom dostavljaju poštom  na adresu Zdravstvena i veterinarska škola Dr.Andrije Štampara Vinkovci , H.D.Genschera 16 a , Vinkovci , s naznakom „ Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa“ .

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana  objave ovog Javnog poziva .

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Obavijest o izboru i poziv za potpisivanje Ugovora o stručnom osposobljavanju za rad  bez zasnivanja radnog odnosa bit će poslan samo izabranom kandidatu , te objavljen na web stranici škole.

Ugovor o stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa neće se zaključiti  prije pozitivne suglasnosti Središnjeg ureda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Ravnateljica.

Antonija Majić, dipl. veterinar

Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci / H.D.Genschera 16a, HR-32100 Vinkovci / www.ss-drastampara-vk.skole.hr / ured@ss-drastampara-vk.skole.hr