Project Debate Great

Autor: Vlatka Vujčić, 26. 4. 2021.

U petak, 23. travnja 2021., učenici naše škole, Dora Kiralj (2. a), Marina Galinović (2. a), Andrea Zavišić (2. a) i Karlo Nikolić (2. c), sudjelovali su na debati koja se održala u Gradskoj vijećnici u Vinkovcima pod vodstvom mentorica prof. Anđele Lozančić i prof. Stephanie Kate Lukač. Učenici su ostvarili izvrstan uspjeh osvojivši 1. mjesto.

Zahvaljujemo se i sponzorima na predivnim nagradama za učenike!

Stephanie Kate Lukač, prof. i Anđela Lozančić, prof.

Izvješće s natjecanja i popis sponzora možete pogledati pod "više".

Fotografije se nalaze u fotogaleriji.

Naši sponzori:

Bazeni Lenije, Alfa - izdavačka kuća

Sve je započelo 2019. godine kada se održala prva debata na inicijaciju prof. Anđele Lozančić i prof. Stephanie Kate Lukač, a cilj je bio omogućiti učenicima komunikaciju na engleskom sa svojim vršnjacima izvan učionice. Debata se 2019. godine uspješno održala, a naredne, 2020. godine, bila je odgođena zbog pandemije.

Ove godine, 2021., na debatu su se prijavile četiri škole uključujući i našu; Srednja škola Ilok pod grupnim nazivom Chatterboxes, Ekonomska i upravna škola Osijek pod grupnim nazivom DB8, Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci pod grupnim nazivom Stephen Hawking's Stand-up Club te naša škola pod grupnim nazivom Code Blue.

Učenici naše škole (1. mjesto) nagrađeni su s popustom za školovanje u Auto školi Dabro te besplatnim plivanjem na Bazenima Lenije.

Učenici Srednje škole Ilok (2. mjesto) nagrađeni su besplatnim obrokom u restoranu McDonald's te prigodnim poklonima Školske knjige.

Učenici Tehničke škole Ruđera Boškovića Vinkovci (3. mjesto) nagrađeni su besplatnim obrokom u restoranu McDonald's te besplatnim plivanjem na Bazenima Lenije.

Učenici Ekonomske i upravne škole Osijek (4. mjesto) nagrađeni su s dvije torte po osobi (7stars slastičarnica) te prigodnim poklonima Školske knjige.

Uz dodijeljene nagrade, svi su mentori i učenici dobili poklone od izdavačke kuće Alfa.

Također, jedan je učenik po timu, kao najbolji govornik, osvojio naslov na engleskom jeziku – poklon izdavačke kuće Alfa. U timu naše škole, poklon je osvojila Andrea Zavišić.

Čestitamo svima te se ovom prigodom zahvaljujemo svim učenicima, i mentorima i stručnom žiriju! Zahvaljujemo se i sponzorima na predivnim nagradama za učenike.

Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci / H.D.Genschera 16a, HR-32100 Vinkovci / www.ss-drastampara-vk.skole.hr / ured@ss-drastampara-vk.skole.hr