Važno! Dodatna nastava za učenike svih završnih razreda

Autor: Vlatka Vujčić, 25. 3. 2024. 11:49

Dodatna nastava za učenike svih završnih razreda održavat će se od 8,00 sati (prvi sat) prema  rasporedu:

Srijeda, 3. 4. 2024.

Četvrtak, 4. 4. 2024.

Petak, 5. 4. 2024.

1.Njemački jezik

1.Matematika

1.Biologija

2.Njemački jezik

2.Matematika

2. Biologija

3.Matematika

3.Biologija

3.Njemački jezik

4.Matematika

4.Biologija

4.Njemački jezik

MUŠS - Futsal (dječaci) - osnovna škola

Autor: Vlatka Vujčić, 25. 3. 2024. 08:13

Dana 22. ožujka 2024. godine u sportskoj dvorani OŠ Antuna Gustava Matoša u Vinkovcima održano je natjecanje u futsalu za dječake osnovnoškolskog uzrasta. U sklopu projekta „Medicinari u školskom sportu“ učenici petih razreda naše škole su kao prva pomoć sudjelovali. Učenici su savjesno i odgovorno pristupili svom zadatku. Natjecanje je prošlo bez ozljeda. Čestitike pobjednicima!

Tena Miljković bacc. med. techn.

Ljekovito bilje Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Vujčić, 21. 3. 2024. 15:14

Novi rad 3. d razreda na temu ljekovitog bilja. Skupina učenica obradila je lavandu i njezinu primjenu za liječenje bolesti ljudi i životinja.

Rad se nalazi u privitku pod "više".

Bosiljka Anđelić

Glumačka ekipa 2.a i 2.b razreda održala predstavu za učenike OŠ Bartola Kašića

Autor: Ružica Kruhoberec, 19. 3. 2024. 22:49

Glumačka ekipa učenica drugih razreda (2.A i 2.B ) u suradnji s Društvom naša djeca prikazala je 18. ožujka 2024.  zanimljivu i poučnu predstavu za učenike 7. i 8. razreda OŠ Bartola Kašića.  Vrsnim glumačkim umijećima prezentirale su tipične trendove ponašanja mladih vezane za konzumaciju alkohola i psihoaktivnih tvari, rizične oblike medijske pismenosti i komunikacije te primjer kompenzacije osobne nesigurnosti i nezadovoljstva brojnim estetskim korekcijama.

Zahvaljujemo našoj glumačkoj ekipi -  Marini, Katarini, Paoli, Jovani, Lei i Petri!

Fotografije pogledajte pod "više".

Održano regionalno natjecanje u disciplini fizioterapijska skrb

Autor: Vlatka Vujčić, 15. 3. 2024. 12:50

Učenica Barbara Mišković sudjelovala je na izlučnom  natjecanju u Maruševcu u disciplini fizioterapeutska skrb. Čestitamo učenici i  mentorici Katarini Petrić na osvojenom drugom mjestu te plasmanu na WorldSkills – državno natjecanje učenika strukovnih škola.

Medicinari u školskom sportu - Županijsko natjecanje u rukometu - mladići

Autor: Vlatka Vujčić, 13. 3. 2024. 08:42

Dana 12. ožujka održano je županijsko natjecanje iz rukometa za mladiće srednjih škola u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca u Vinkovcima. Na natjecanju sudjelovalo je 6 škola: Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar, Gimnazija  Vukovar, Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca i Gimnazija Matije Antuna Reljkovića. U organizaciji natjecanja sudjelovali su i naši učenici 4. a razreda, pod mentorstvom nastavnice Ivane Bešlić. Natjecanje je proteklo s jednom ozljedom koju su naši učenici vješto zbrinuli. Čestitamo Tehničkoj školi Ruđera Boškovića Vinkovci na pobjedi i želimo im svu sreću i odličan uspjeh na državnom natjecanju u Poreču!

Ivana Bešlić, mag. med. techn.

MUŠS - natjecanje u futsalu - osnovna škola

Autor: Vlatka Vujčić, 12. 3. 2024. 12:45

Dana 7. ožujka 2024. godine u sportskoj dvorani OŠ Antuna Gustava Matoša u Vinkovcima održano je županijsko natjecanje u futsalu za dječake osnovnoškolskog uzrasta. U natjecanju je sudjelovalo 6 ekipa iz cijele županije. U sklopu projekta „Medicinari u školskom sportu“ učenici petih razreda naše škole su kao prva pomoć spremno nadzirali tijek natjecanja. Pod vodstvom svoje mentorice Josipe Anić, mag. med. techn. savjesno i odgovorno su pristupili svojoj zadaći te svojim znanjem pridonijeli ovom događaju. Natjecanje je prošlo bez ozljeda.

Josipa Anić, mag. med. techn.

Održano natjecanje u poznavanju povijesti Crvenog križa i prve pomoći

Autor: Ružica Kruhoberec, 11. 3. 2024. 22:24

U subotu, 9. ožujka 2024., održano je gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa na kojem je sudjelovalo 6 ekipa srednjih i 17 ekipa osnovnih škola.

U kategoriji srednjih škola prvo mjesto osvojila je ekipa Zdravstvene i veterinarske škole Dr. Andrije Štampara Vinkovci u sastavu: Leona Magdić, Lora Martinović, Filip Bartulović, Gabrijela Pisačić, Andrea Vukovac i Lucija Zec, pod vodstvom mentorice Sande Horvatović te stekla pravo sudjelovanja na Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa na kojem će sudjelovati 8 pobjedničkih ekipa iz Brodsko-posavske, Požeško-slavonske i Vukovarsko-srijemske županije. Međužupanijsko natjecanje održat će se 13. travnja 2024. u prostoru Strukovne i Tehničke škole u Vinkovcima.

Čestitamo našoj ekipi i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

Sanda Horvatović, dipl.psiholog

« Rujan 2015 »

Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci / H.D.Genschera 16a, HR-32100 Vinkovci / www.ss-drastampara-vk.skole.hr / ured@ss-drastampara-vk.skole.hr